ZESPOŁY

Zespół ds.

zarządzania Projektami

zarządza Izabela Sojewska

Opracowuje strategię i harmonogram działania, pilnuje jego realizacji oraz tworzy raporty. Nawiązuje i podtrzymuje relacje z Partnerami. Wspiera pozostałe Zespoły, organizuje szkolenia, spotkania i warsztaty. Projektuje również wszelkie działania ewaluacyjne.

Zespół

merytoryczny

zarządza Dawid Gawlik

Zajmuje się researchem dotyczącym tematyki Projektu, analizuje artykuły prasowe oraz weryfikuje fake newsy. Przygotowuje opracowania popularnonaukowe oraz pozostałe treści merytoryczne.

Zespół ds.

mediów społecznościowych

zarządza Martyna Gietz

Jest odpowiedzialny za komunikację Projektu w social mediach. Tworzy posty, grafiki, krótkie filmy, organizuje wydarzenia online oraz konkursy, a także odpowiada na wszelkie pytania odbiorców.

Zespół ds.

Promocji

zarządza Kamil Żółkiewicz

Nagłaśnia wydarzenia, przygotowuje informacje prasowe oraz promuje wszelkie działania i treści w mediach społecznościowych. Zajmuje się również redakcją strony internetowej a także kontaktuje się z partnerami, patronami i mediami.

Zespół

montażowy

zarządza Anna Szczepanowicz

Odpowiada za tworzenie scenariuszy, nagrywanie spotkań, rozmów i sond ulicznych realizowanych w ramach Projektu oraz montaż filmów.

Zespół ds.

dostępności

zarządza Dominika Borecka

Troszczy się o dostępność materiałów dla jak największej liczby odbiorców – dodaje napisy do filmów oraz tłumaczy treści na język angielski oraz na język ukraiński. Współpracuje z tłumaczami polskiego języka migowego.

Skip to content